Prosím pøeètete si tento èlánek.
Pokud však chcete, mùžete si produkt rovnou

Objednat Zde

 

 

  

  "Dopis psaný při kávičce."

Každý, kdo má zájem uspět v dnešním podnikání, v práci z domova, v MLM a přitom chce aspoň trochu znát pravdu o sobě, si musí tyto informace určitě přečíst…

Proč firmy a „lídři“ pořád doporučují MLM systémy, když je všem už dnes jasné, že 95% lidí v tomto průmyslu NIKDY neuspěje?!

 

Jakékoliv podnikání, práce z domova, MLM systémy jsou mrtvé od příchodu INTERNETU!

Síťový marketing byl vždy založen na myšlence pracovat po dobu 3-5 let a vybudovat si celoživotní reziduální příjem, který kdykoliv můžete převést na svá vnoučata.
Znělo to dobře, že? Ale…


Byla to pravda, ale sotva jen poloviční!


A dnes, ve "věku internetu" to je přímo lež! Pokud nezměníte své naučené vzorce, které jste získali od svých sponzorů, kteří propagovali naučené, staré, a dnes už nefunkční metody.


Ne, nebojte se, nezbláznil jsem se. I dnes se dá uspět v tomto odvětví, ale na zcela jiných základech.


Slibuji, že se pokusím vám ukázat, jak každý z vás může uspět v odvětví síťového marketingu…

Pokud patříte mezi ty nadšence, kteří chtějí dosáhnout finanční svobody a to díky přes takzvanou „práci z domova“, přes nějaký vámi oblíbený MLM systém, nebo pracujete v nějakém síťovém marketingu a potřebujete žhavé informace, jak uspět, tak jste na správném místě, ale připravte se na tvrdé probuzení.


Pokud se nacházíte v tomto byznysu, ale připadá vám toto podnikání, jako kdybyste byli v zákopu, kde musíte bojovat až do posledního dechu, a je vám jasné, že vydáváte více energie i peněz, než se vám vrací zpět na váš účet, tak vás můžu aspoň trochu uklidnit:

„ Není to vaše chyba. Časy se totiž radikálně změnily!“


To, o co se s vámi podělím, může mnohým lidem přinést hněv na tváři, ale vím, že mé informace mnohým z vás radikálně pomůžou.


Určitě i vy vidíte, jak se náš průmysl rychle mění a cílem tohoto „mého dopisu psaném při kávičce“ je vás varovat, nebo alespoň vás upozornit na nutné kroky, které potřebují vaši okamžitou pozornost. Pokud ovšem ještě pořád máte v plánu uspět v tomto odvětví a vydělat si více než 10 000 euro/ měsíčně při práci z domova v následujícím krátkém období. Vše záleží jen a jen na vás. (Ne na mně, ne na tomto systému, ale na Vás! Ale tento systém vám dokáže ohromně pomoci! )


Ať se stane cokoliv, přečtěte si tento dokument opravdu pečlivě. Dal jsem si záležet na každé jednotlivé větě, takže vše, co jsem zde napsal, považuji za informace, které jsou naprosto nezbytné, a věřte mi, mohl být tento „dopis“ mnohem delší, ale nechci ztrácet váš drahocenný čas zbytečnostmi.


Nyní budeme pokračovat, a předpokládám, že máte zájem o network marketing nebo, že s tímto odvětvím máte zkušenost z minulosti. Pokud se vás toto odvětví ještě nedotklo, ale jste na začátku a máte o toto odvětví zájem, tak jsem za vás sám velmi šťastný, protože informace v tomto mém dopise vám ušetří mnoho let ztráty vlastní krve, potu, slz a mnoho vašich zbytečně vynaložených peněz.


Takže co se děje? O co mi vlastně jde?


No, v kostce: „ Sliby, že si podle návodů „ takzvané staré školy v odvětví MLM“ vybudujete skvělé finanční zázemí na celý svůj život a že to dokáže každý průměrný distributor jsou MRTVÉ. Kde jsou příčiny starého myšlení v MLM odvětví vám ukážu během pár následujících minut.


Vím, že už dokážete vidět příznaky tohoto mého tvrzení. Ve skutečnosti nezvratnou zárukou pro mé tvrzení je i možné momentální trápení vaší společnosti… Ale to možná ještě zcela nevidíte, anebo tomuto trápení ještě nerozumíte. Abyste dali náležitou úctu mému tvrzení, je třeba se na toto trápení podívat trochu hlouběji.

 

Odpovězte si sami na tyto otázky:


Zdá se vám, že vaše společnost tak nějak ztrácí na síle?


Je vaše downline plná distributorů, kteří neustále nevědí, co a jak dělat a neustále potřebují vaši pomoc?


Jste sami unavení z toho, jak moc pro svůj systém dáváte energie i peněz? Zdá se vám, že za úsilí, které systému věnujete každý měsíc, by vaše příjmy měly být minimálně deset krát větší?


Už jste nemocní z kompenzačního plánu, který vymyslela vaše společnost a který stojí na bodech: získejte tří, potom získejte pro ně tři a potom další tři… a přitom vaše příjmy jsou jen poloviční, než jste očekávali?


Už jste nemocní z toho, že vám říkají: „ Oslovte každého svého přítele, vždyť přece nežijete sám!“


Tři, další tři, a znova další tři…


Je třeba si jasně uvědomit, že se nacházíme v době, kdy lidé do marketingových společností sice přicházejí, ale ještě rychleji odcházejí!


Je to proto, že raketově přibývají nové společnosti, které tvrdí:“ Jsme novější, větší a lepší…“

Co to pro vás znamená? Co vás to má naučit?


Snažit se vybudovat Downline v internetovém věku podle starých zásad, je jako snažit se naplnit děravý kbelík.


Můžete získat náskok, na chvíli… pokud máte čas, peníze a energii, ale je jen otázkou času, kdy bude vaše kanalizace na suchu.


Ano, chci vám jasně říci, že žijeme v novém světě – v internetovém věku, aspoň co se to týká našeho odvětví. Zdá se, že jen ti odvážní vybudují velké marketingové sítě,
ale nebojte se


Uvedu vás do průmyslu, kde není čas na humbuk. Ukážu vám rostoucí trendy, které si velmi rychle oblíbili ti nejlepší NETWORKEŘI světa, kteří už byli nemocní z toho cirkusu 3 – kroužků (a binární systém není žádnou výjimkou), na kterém bylo postaveno celé MLM odvětví.

Potřebujete „nějaké důkazy“? Jsou k ničemu, ale dám vám je:

 


Dobrý deň pán Gašper,

toto čo som naštudoval na vašej stránke je priam fantázia!!! Som z toho úplne hotový, super!!!

Teším sa na ďalšie informácie od Vás a určite si zadovážim ďalšie Vaše videá. Nie som ten, čo hľadá nejaký MLM... mám 23 rokov, pracujem 1 rok aj dva mesiace s fantastickým globálnym MLM, kde som 1 zo 7 na platinovej pozícii v SR, bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností v MLM! Máme správny produkt v správnom čase, však posúďte sám www.discoverffi.com :-)

Po tejto stránke je to v poriadku ale hľadám motiváciu od úspešných ľudí, ktorí poznajú novodobé spôsoby robenia MLM, pretože moji sponzori ma učia robiť podľa Vás zastaranými spôsobmi... 100-menný zoznam, atď, atď... a myslím si, že aj keď mám platinovú pozíciu, nie je to to pravé orechové.

Taktiež to vidím na svojom tíme, preto ma Vaše myslenie úplne zaujalo a budem šťastný, keď budem môcť prijímať informácie od človeka, akým ste Vy. Klobúk dole, dlho som nebol taký nadšený, ako z toho, čo som videl na Vašej webke, super, ešte raz ďakujem... príjemný večer, alebo deň? či ráno? Jednoducho to čo je momentálne :-))) Majte sa pekne, tešilo ma

...

Dobrý večer milý pán Jozef!

V prvom rade sa Vám chcem poďakovať za príjemne strávené chvíľky pri Vašich 9 videách. V skutočnosti vo všetkom s Vami súhlasím, pretože potvrdzujete moje skúsenosti z MLM a podnikania vôbec. Hľadám nové možnosti zárobku, ale nič som nedokázala vymyslieť. Pokiaľ Vy Jozef, všetko to, čo ste prežil dávate ľuďom k dispozícii v informáciách, je to skvelé.

Na základe Vašich informácií som presvedčená, že som sa vybrala správnou cestou.

Maximálne musím využiť balík služieb, ktoré mám k dispozícii na vzdelávanie a obchod.

Ďakujem za množstvo nápadov a sympatických rád.

Prajem Vám veľa úspechov.

Hilda Hátašová

...

Dobrý deň pán Gašper,

veľmi pekne ďakujem za Váš záujem a o všetky zaslané informácie. Veľmi rada by som si zakúpila Váš program Online systém bez hraníc, no bohužiaľ momentálne mi nejak nefunguje prevod cez internet a kartou sa mi to taktiež nedarí zaplatiť. Ak sa pohybujete v Prahe, rada sa s Vami stretnem a zaplatím to osobne, čo by bol pre mňa určite veľmi veľký motivačný zážitok :)

Každopádne, mohla by som Vás poprosiť prípadne o nejakú inú alternatívu na zaplatenie, pretože už sa teším ako malé decko :)

ďakujem a prajem krásny, úspešný deň

S pozdravom J. Girgošková

...

Pán Gašper,

ďakujem, áno....ešte raz ďakujem. Toto je presne to, čo som potreboval. Je to všetko presne tak ako píšete,

so všetkým súhlasím. Každý začiatok úspechu sa rodí v mysli.

Je fakt, že moje doterajšie úspechy boli podložené v kombinácii pozitívneho myslenia spojeného s odbornosťou

a vysokým odhodlaním.

Ešte raz veľká vďaka a príjemný deň prajem.

Vlado

Ale pojďme dále, prosím...


Dnes je třeba se seznámit se systémem, který se dá pojmenovat „On-line marketing“. Chcete-li hrát významnou roli při vytváření vašich sítí, měli byste se hned seznámit s těmito možnostmi.


Ne, není mým úkolem vám hned nabídnout novou společnost, novou příležitost a ani nějaký nový produkt jakéhokoliv druhu.


Mým úkolem je dát vám řešení, jak si postavit síť bez strachu, že budete muset oslovovat své známé a bez strachu, že se budete muset obávat zmenšování vaší sítě každý měsíc. Ukážu vám postupy, které pomohly mě a všem úspěšným lídrům v MLM odvětví.


Mé zkušenosti a informace, které vám předám, vám přinesou, pokud je použijete, hotovost během pár dnů, týdnů, možná pár měsíců, ale určitě to není běh na několik zbytečných let!


To, co si teď dále přečtete, je to, co se stalo s lidmi v našem odvětví. Jedním slovem bych to asi popsal:


Krvesmilstvo.


Myslím tím konečnou skupinu lidí, kteří jsou obchodováni jejich takzvanými lídry jako dobytek z jedné firmy do druhé a to každých 9 – 12 měsíců.


Vždy jim je slibováno mnoho skvělých možností a pod zástěrkou „ teď to konečně vyjde“, se tento dav přesune přes noc do jiného systému.


Ale ani v novém systému ničeho nedosáhnou, jelikož samotný systém je postaven na staré škole. Tito lídři se rovněž při svých turistických přesunech ze systému do systému ničemu nenaučili.


Jak by mohli, když na to nemají čas, a vlastně ani chuť?


Touto mou úvahou, která je podepřena mnoha roky v tomto odvětví a mým POZOROVÁNÍM, jsem otevřel Pandořinu skříňku, kterou nikdo z vás už nikdy nebude moci zavřít.


Proč? Proč se tomu tak děje?


Odpověď je jednoduchá ...


Počet nových lidí, kteří se ročně zajímají o toto odvětví, je mnohem menší, v poměru k počtu nových firem, které se ucházejí o své místo na Slunci.


Každým rokem se spouští tisíce nových firem s MLM systémem a to díky internetu. Máte-li zájem a potřebné schopnosti, můžete si takovýto systém spustit přímo ze své ložnice.


Ale venku je jen „hrstka“ lidi, kteří se umí orientovat v MLM systémech.


„Vítejte ve světě nekonečných možností“, hlásají nové firmy a tím se snaží získat si pozornost networkerů. Nasměrují je do svých systémů za příslib „dostat se do přízemí“, takže časem „na vrchol", jejich nových prodejních systémů.


Než se nadějete, hra začne znovu. Tentokrát se objeví společnost, která slibuje, že bude největší a nejlepší se svými novými patentovanými „paštikami“ z Maďarska, kterými změní svět.
Networkeři stáhnou sebou své hejno – svou spodní linii a tím se konečně, jak doufají, dostanou na vrchol.


A pokud tomu tak nebude, tak to ani nevadí, protože už tuší, že během dalších 9 – 12 měsíců se objeví další zbrusu nový MLM systém a písnička dále pokračuje. Ve starém systému hudba dohraje a lidé ze spodních pozic jdou hledat své „lepší“ místo v novém systému.


Proč tomu tak je asi tušíte, ale možná netušíte, že tato hra se prostě nezmění.


Mám pro vás skvělé nástroje, jak tuto hru eliminovat a jak uspět. Ale nikdo, ani já nedokáže změnit myšlení těchto lidí.


Jelikož o tom něco vím, tak jsem se rozhodnul radikálně změnit i své postupy a hlavně jsem se rozhodl využít toto skvělé odvětví k šíření toho, v čem jsem dobrý.


MLM odvětví a vůbec v network marketingu, jsou lidé bráni jako velmi cenná a obchodovatelná komodita. Podle mě to je omyl, o kterém se sice nemluví, ale který se prostě bere za pevnou minci.


Já si lidi vážím a nemůžu vás brát jako komoditu, podle které se počítá úspěch. Věřím, že tento „dopis psaný při kávičce“ čtou otevření lidé, kteří si sebe samých rovněž váží a kteří dokážou propojit finanční složku s duchovní.

Nebo se zařadíte k těm, co čekají "na další skvělou příležitost?"    

Pokud ještě pořád čekáte, tak čtěte prosím dále, nebo se podívejte na toto mé video:

Zadali jste svůj email a své jméno, takže nemusíte NIC platit! Devítidenní školení přes má videa máte ZDARMA! Ale ti, co jsou opravdu připravení můžou začít HNED TEĎ!

Ti, co to tak cítí, můžou kliknout a dostanete vše v CELKU a hned teď! Ti ostatní, čtěte dále prosím! Nevadí, nejde mi o peníze, ale o Vás!

Klikněte zde pro získání kopie návodu, "Jak Žít On-line Život Bez Hranic!" 108 dní GARANCE!


 

Máte-li otázky, můžete je napsat zde:

 


Teď vám zcela jasně zdůvodním, proč se lidé berou za „obyčejnou obchodovatelnou komoditu“ a to nejenom v MLM odvětví, ale celkově v naší společnosti.


Je to proto, že člověk jako takový je hnán společností do kouta, kterému společnost říká „úspěch“. Jen když společnost usoudí, že se „úspěch“ dostavil, tak je dotyčný i patřičně finančně odměněn.


Proč je naše celá společnost tak závislá na „úspěchu“ a proč jen „ti úspěšní“ jsou i vážení?


Proč jsou MLM systémy postaveny na lídrech – vůdcích, a proč je ostatní tak bezmezně následují?


Je to výchovou.


Je třeba si jasně říci, že každé narozené dítě má schopnosti být tvůrce. Tvořivost není vůdcovství, NAOPAK! Ale o tom až někdy jindy…


Všechny děti bez výjimky zkoušejí být tvůrci, ale paradoxně jejich rodina jim to nedovolí. Rodiče ihned začnou své děti učit, „jak dělat věci správně“ – a jakmile takto nemotorně rodina naučí své děti tomu, „jak by se vše mělo dělat“, tak se z dětí stanou roboti.


Pak „to, co je podle rodičů správné“ dělají znovu a znovu, a čím více to dělají, tím jsou výkonnější. A čím jsou výkonnější, tím jsou i ve společnosti váženější.


Ve věku od sedmi let se s dítětem děje velká změna. Psychologové tento jev zkoumali a zkoumají, ale moc toho nevyzkoumali, nebo spíše, nic z jejich výzkumů se do výchovy neprojevilo.


O co jde?


Určitě víte, že mozek má dvě hemisféry, takže se dá říci, že máme vlastně dva druhy mysli.


Levá hemisféra je netvořivá – je technicky velmi zdatná, ale naprosto netvořivá. Dokáže něco udělat jedině tehdy, když se to nejprve naučí – potom funguje automaticky a dá se říci, že i efektivně. Levá hemisféra umí zdůvodňovat, pohybuje se na poli logiky a jejím úkolem jsou počty, takže zde patří i to, čemu lidé říkají vypočítavost. Tato levá část uznává chytrost, disciplínu, pořádek.


Pravá hemisféra, jak asi tušíte, je pravým opakem. Zde vzniká chaos, nepořádek, ale je to hemisféra poezie – ne prózy. Je to hemisféra lásky, ne logiky. Zde vzniká cit pro vše krásné, vše originální, ale nevzniká nic, co by vedlo člověka k výkonům.


Mě se líbí tvořivost, ale tvůrce nemůže být výkonný, tvůrce dává přednost experimentaci. Tvůrce se nemůže nikde usadit. Je to takový, pro společnost pobuda, tulák se spacákem. Jistě, může se zdržet přes noc, ale hned ráno zase zmizí – proto říkám, že je to tulák. Je vždy připraven riskovat.


Jak říkám, je to pravá hemisféra. Když se dítě narodí, pracuje pravá hemisféra, levá hemisféra nepracuje. Pak začneme dítě učit – bez znalostí, nevědecky. Celé staletí společnost nedělá nic jiného, než to, že učí děti, jak přesměrovat energii z pravé hemisféry do levé hemisféry. Jak zastavit pravou hemisféru a nastartovat levou hemisféru – o tom je celý náš školní systém. Od školky až po vysoké školy spočívá veškeré naše takzvané vzdělávání ve snaze zničit pravou hemisféru a podporovat levou hemisféru.


Než je dítěti čtrnáct let, tak se nám to podaří – a dítě je svým způsobem zabito, zničeno. Pak už není dítě divoké – stane se z něj občan.


Naučí se disciplíně, řeči, logice, próze. Začne ve škole soupeřit, stane se egoistou, naučí se všem těm neurotickým věcem, které ve společnosti převládají. Čím dál víc se začíná zajímat o moc, o peníze, o to, jak dosáhnout vyššího vzdělání, aby mohlo získat větší moc. Jak vydělat více peněz, jak si postavit velký dům a podobně…


Co vám tím vším chci vlastně říci?


Zapamatujte si, že pravá hemisféra představuje cíl a levá prostředek. Levá hemisféra má sloužit pravé. Pravá hemisféra vládne – vždyť peníze vyděláváte jen proto, že si chcete užívat života a oslavovat jej. Chcete mít určité bankovní konto jen proto, abyste mohli milovat. Pracujete jen proto, abyste si mohli hrát – hra je hlavním cílem. Pracujete jenom proto, abyste mohli odpočívat.


Cílem je oddych, ne práce.


Proto jsem se před roky rozhodl pro MLM systém, ale od začátku jsem měl tak trochu svou vlastní podmínku.


Systém musí pracovat pro mě, ne já pro systém.


Jasně, že zpočátku byla nutná má vlastní iniciativa, ale měla jediný cíl – šířit mezi lidi opravdu něco výjimečného, pomáhat lidem na jejich duchovní cestě, pokud mají zájem, a hlavně postavit systém, o který se nemusím pořád starat a který mi přinese i potřebné finance pro mé toulky po světě.


Přesto jsem narazil na různé neduhy, na které vás rád upozorním, abyste jim mohli předejít.

Neduhy, které jsou společné v MLM světě.


Je jedno, jestli jste v nějakém MLM systému anebo se pro nějaký právě rozhodujete. Vždy je třeba si uvědomit, že každý systém má své silné a slabé stránky. Zatímco některé z nich můžou být dokonalé pro vás – k vzhledem k vaší vášní, touze, síly, k vaší osobnosti, k vašim představám a podobně...


Tak je třeba počítat, že dříve, nebo později se objeví i zápory systému, nebo společnosti, které vám žaludek obrátí na ruby.


Podle mě neexistuje žádná „dokonalá“ MLM příležitost, i když o jedné jsem si to rovněž myslel, ale co jsem nechtěl vidět, mi připomněl můj žaludek.


V této fázi musím jasně napsat, že nejsem žádný marketingový turista, naopak.


Byl jsem zapojen jen v jednom MLM systému a jeden MLM systém jsem od nuly postavil až k mému zisku 6 000 dolarů měsíčně. Ale vlastník systému je firma z USA, nikoliv já a to se časem ukázalo jako klíčové.


Dostal jsem ale mnoho nabídek. Dokonce jsem mohl společně s Randy Gagem rozjíždět jeho zcela nový systém Agel. I když jsem byl mezi prvními, tak jsem tuto nabídku odmítl.


Teď vás seznámím se sedmi klíčovými body, které by jste měli vzít v úvahu při rozhodování, zda vámi určený síťový marketing, neboli obchodní příležitost, je pro vás to pravé ořechové, nebo nikoliv.


Každý z těchto sedmi znaků vám ukáže, jestli vaše stávající MLM příležitost, nebo nějaká jiná je vhodná pro váš růst a pro váš úspěch.


Tady jsou:


1. Umožní vám daná společnost využít jejich název – jejich značku?


Jednoduše řečeno, budete mít vy, nebo někdo z vašich distributorů ze spodní linie problémy, když se budete snažit rozšířit tuto společnost do podvědomí ostatních lidí? Nebo vám hrozí, že podle vstupní smlouvy vám jednoho dne zaklepe na vaše dveře policie se žalobou v rukou na základě porušení obchodní známky?


Možná se vám to zdá jako „prkotina“, ale věřte mi, že v dnešním světě internetu to je velmi důležitá věc pro váš úspěch.


V ideálním případě vám doporučuji najít si společnost, které vám umožní použít obchodní značku. V opačném případě jste narazili na společnost, která tím, že odmítá použití obchodní značky – název firmy, to dělá pro své distributory velmi náročné a nechá je bez podpory.


Když jsem začal spolupracovat s firmou z USA, tak jsem si ve stanovách přečetl, že se nesmí na vizitky, na webu, ani na propagačních materiálech používat určité názvy, na které firma má trade mark ( TM ).


Já to v roce 2003 plně respektoval a nechal jsem si udělat vizitky bez těchto názvů. V Itálii jsem se potkal s majitelem firmy a ukázal jsem mu svou vizitku a nestačil jsem se divit.


Majitel vzal moji vizitku a ukázal ji jedné Italce, která byla v systému už delší dobu, a zeptal se jí: „Zdá se ti, že když uvidíš tuto vizitku, že se jedná o mou firmu?“


Ona odpověděla s úsměvem: „NE“!


Já mu připomněl, co jsem se dočetl a on mi řekl, že o tom, že to má napsané ve smlouvě ani neví a že mám používat logo firmy. Zaradoval jsem se.


Předělal jsem si vizitky a vytvořil potřebnou webovou prezentaci v češtině.


Zkrátím příběh. Za dva roky mě kvůli logu vyhodil ze systému, a podmínkou k návratu do mnou rozběhnutého systému bylo zrušení celé webové prezentace právě kvůli tomu, že jsem propagoval jeho firmu i s logem.


Úsměvné? No, mě tehdy do smíchu zrovna nebylo, ale to byl jen začátek.


2. Analyzovat rizikový faktor.


Vítejte ve světě byznysu, kde riziko je nedílnou součástí našeho každodenního života. :-)


Udělejme si v tomto bodě zcela jasno. Je nemožné nalézt společnost, která bude pro nás zcela bez rizika. O to mi ani nejde.


V obchodním světě existuje nepsaná rovnice, kterou trochu předělám na MLM systém.


Distributor něco vloží, nejde teď jen o peníze, ale i o úsilí, a společnost by mu měla něco dát na oplátku. Je to vždy otázka zmíněného rizika a je to v pořádku. Dokonce je přirozené si uvědomit i to, že investice, jak finanční, tak i vaše vložené úsilí, můžou být i ztrátové. O tom je podnikání jako takové.


Zeptejte se ale sami sebe: „ Jaká je, společnost se kterou spolupracujete anebo chcete začít spolupracovat? Bude vám vyplácet vaše provize a meziprovize i potom, když postavíte s velkým úsilím spodní linie a vzdáte se své další aktivní činnosti?


Může se stát, nebo se dokonce už i někomu stalo, že by mu společnost přepsala určitou část ze spodní linie na někoho jiného?


Může se stát, že se s vedením firmy domluvíte na organizování workshopů za určitou finanční odměnu a časem, až se workshopy naplní přes vaši spodní linii, tak vám firma odebere provize?


Co se stane, když po letech přestanete nakupovat jejich produkty pro svou potřebu? Budou vám stále vypláceny vaše odměny, nebo ne?


Jasně, firmy si vždy vytvoří takové podmínky, které jsou dobré pro ni a horší pro distributory, ale zvažte si předem pro jakou příležitost se rozhodnete.


Mé zkušenosti by byly na román.

 

3. Jaké produkty firma má, jsou výjimečné, nebo aspoň dobré?


Je-li produkt jen jeden z dalších „vitamínových zázraků“, i když třeba patentovaný, ale jak to bývá tak velmi prodražený a vlastně i nežádoucí, ale zakrytý „skvělým“ obchodním modelem... Na co časem navážete?


Prověřte si produkt a buďte v tomto směru velmi opatrní, nenechte se pozvat „na flám“, pod zástěrkou kompenzačního plánu, o kterém vás budou přesvědčovat, že to je trefa do černého.


Časem totiž zjistíte, že daný produkt nejenže nebudete moci prodat, ale ani nebude ve vašich silách najít jiné distributory, kteří by se po hlavě hnali do vaší spodní linie.


Víte, co vás v tomto případě čeká? Plná garáž vašich nutných měsíčních objednávek a minimální odměny z vaší sítě.

 

Jasně si uvědomte, že do MLM společnosti lidé většinou vstupují kvůli možným ziskům, takže ve většině z případů to je kvůli odměňovacím plánům. Lidem jsou firemní odměňovací plány skvěle prezentované, ale nenechte se nachytat. Produkt má obrovský vliv na vaše potencionální zisky.

 

Takže se sami sebe ptejte:

 • Je produkt opravdu žádoucí? Nabízejí podobné produkty i jiné společnosti?

 

 • Je cena za produkt relativně fér pro zájemce? Budou klienti ochotni si kupovat daný produkt?

 

 • Má produkt určitou nezastupitelnou hodnotu na trhu, nebo se jedná jen o "módní výstřelek", po kterém časem neštěkne ani pes?

 

 • Má produkt takovou hodnotu, že je jisté, že ho firma za určitý čas nebude nucena vyměnit?

 

 • Je firemní produkt opravdu tak žádoucí, jak tvrdí firma na prezentacích, nebo to je jen humbuk?

 

 • Bude se výrobek vůbec prodávat mimo síť, nebo ho možná budou kupovat jen distributoři?

 

Možná máte pravdu, možná si říkáte, že už jste anebo máte zájem o společnost, která má skvělý odměňovací plán, který vám zaručí úspěch (kruci, asi bych měl začít sladit, nebo co?! Je přece mnoho marketingových systémů, které nemají skvělé produkty, a přesto v nich lidé uspěli, si asi říkáte a to je v pořádku…)

 

...bohužel musím podtrhnout, že pro váš dlouhodobý úspěch potřebujete produkty, které nejsou úplný odpad, které budete moci lehce nabídnout a prodat mimo marketingovou síť.


Proto vám radím, buďte chytří při svém rozhodnutí do které společnosti se zapojíte. Nenechte se snadno zviklat na kompenzační plány, které vám ukážou tak bravurně, že si budete myslet, že vám pomohou splnit si vaše sny a na vše ostatní jen řeknou, že „je vše v pořádku“.


Má rada je: “ Pořádně se zamyslete nad zbožím a pokud vás neuspokojí – UTÍKEJTE!

 


 

4. Jaký plán odměňování firma má?


Na tuto otázku je celkem jednoduchá odpověď.


Sami si řekněte, jestli za daných podmínek dostanete všechny provize a meziprovize a jestli vám odměňovací plán vyhovuje. Jestli vás daný systém odměn přivede do určitého časového období na úroveň, kterou požadujete. Plán musí být jasně čitelný pro všechny, a že tomu tak vždy není, ani nemusím připomínat, že?


Ale uvědomte si, že existují firmy, které vše platí řádně a včas, ale rovněž jsou i společnosti, které jen předstírají skvělou platební morálku.

 

Jen vás chci varovat před tím, než uslyšíte něco jako: "Tak nás dejte třeba k soudu".

 

Nalijme si čistého vína a přiznejme si otevřeně: „ Každý z vás vstoupil do některého MLM systému i proto, že jste očekávali reziduální příjem. Přesně tak, jak o tom učí Robert Kiyosaki, je to tak?


Jasně, že je!


Ano, ano můžete si říci, že vám jde o to pomáhat druhým, ale bez příjmu byste to asi nedělali, mám pravdu?


Jasně, že mám.


Po pravdě řečeno, neznám nikoho, kdo by rád pomáhal jiným, aniž by měl z toho dostačující příjem pro svůj život. Tak to prostě je a není na tom nic špatného. Každý je svým způsobem závislý na svém příjmu.


Mé životní zkušenosti se určitě neliší od těch vašich a Osho na toto téma jasně řekl: „ Možná že jsem první, kdo si peněz a bohatství váží, protože vás můžu učit být bohatými na mnoha úrovních“, říká Osho a pokračuje.


„Chudák nemůže poslouchat Mozarta, hladový člověk nemůže obdivovat Michelangela, žebrák se ani nepodívá na obraz Van Gogha. Lidé, kteří trpí hladem, nemají dost energie, aby pracovali na své inteligenci. Inteligence přichází teprve tehdy, když máte přebytek energie – ale chudáci jsou vyčerpaní vyděláváním na obyčejný chleba s máslem. Nemají inteligenci, nemohou číst Bratry Karamazovy, dokážou tak akorát poslouchat nějakého pitomého kazatele v kostele.


Posluchači však nerozumí, o čem kazatel mluví, a neví to ani kazatel sám. Většina z posluchačů spí, protože jsou unaveni po šesti dnech tvrdé dřiny. A knězi vyhovuje, že spí, takže si nemusí připravovat nové kázání. Může pořád dokola odříkávat jedno a totéž. Všichni spí, nikdo si nevšimne, že je kněz šidí.“ Potud Osho.


No řekněte, není to nádherná PRAVDA?


Proto si položte třeba tyto otázky:


• Jak funguje odměňovací plán?


• Kdy dostanu zaplaceno?


• Je firemní odměňovací plán stálý, nebo se mění?


• Je možné si vytvořit reziduální příjem, který mě uspokojí, nebo to je nad mé síly?


• Existují “nějaká směšná pravidla” ve firemní smlouvě, kterých jsem si ani nevšiml, ale kvůli kterým se klidně může stát, že mi firma nevyplatí moje měsíční příjmy, nebo mě přímo vyhodí ze systému?


• Má firma vůbec nějakou funkční obchodní strategii, která mi usnadní prodej jejich výrobků?


• Má odměňovací plán v sobě zahrnutý i systém, který motivuje upline pomáhat své downline, nebo si majitelé myslí, že vše závisí jen na nich?

 

5. Má školení úroveň, nebo většinou to probíhá jen formou „Hoo – Rah – hurá“?


Asi víte, jak to běžně chodí. „Show různých lídrů“, setkání na živých akcích, pár monologů a potom výkřiky typu: „ Hurá – Hej – jupíííí!“, nebo vám na setkání opravdu ukážou, představí něco skutečného pro váš růst?


Jsou všechna setkání jen o tom, že jste rádi znova doma, vyčerpaní, ale bez návodů k vašemu růstu? Jste plní dojmů, jak to některým prý jde a že pokud to právě vám nejde, tak chyba musí být na vaší straně? Zastavte a jasně se sami sebe zeptejte, co dále.


Začněte si hledat někoho, kdo bude mít o vás zájem, jako o jednotlivce. Kdo vám ukáže, jak se stát úspěšným v daném oboru. Někoho, kdo má pro vás informace, jak se stát dobrým podnikatelem a pokud budete mít zájem tak vám i ukáže, jak duchovně růst. Není vše jen o penězích...

 

Ale jestli si myslíte, že „skákání“ z jednoho marketingového systému do druhého vás něco naučí, tak prosím. Já si to nemyslím…


…ale vím, že pro vás mám jasné návody a postupy, jak se můžete prosadit a to i v případě, že vaše stávající firma nemá to pravé školení, které nutně potřebujete k získání vašeho úspěchu, i když se tak navenek tváří. V tomto odvětví a nejde jen o marketing, ale o mnohem více.6. Má firma, se kterou spolupracujete vůbec zájem na tom, aby jste uspěli na trhu?


Teď se možná mnoho z vás začala hlasitě smát, když jste si přečetli nadpis tohoto šestého bodu, ale ještě bych s tím na chvíli přestal a raději bych na vašem místě zpozorněl, co vy na to?


Takže zjistěte si, jaký druh omezení jste při podpisu smlouvy vlastně podepsali, pokud jde o uvádění produktů na trh (pokud existuje).


Jste si jistí, že vám firma umožní vstoupit na on-line trh, takže obchodovat, ale hlavně propagovat přes internet?


Nemáte náhodou ve smlouvě nějaký podobný blábol?:


„Žádný distributor ani jeho společník nesmí používat žádné z klíčových slov, jako jsou: akademie, universita, fakulta, škola, institut ani žádná slova popisující vzdělávací instituce a to v žádném jazyce, k žádnému účelu a žádným způsobem včetně, ale nejen: písemně ani elektronicky, zadáním do vyhledávače, jako součást uživatelského jména, URL nebo emailu. Články k publikaci nebo zpravodaje, které by se k těmto tématům vztahovaly, je třeba nechat schválit firmou před jejich odevzdáním nebo publikaci."


Jak si firma brání své ochranné známky (název, firmy, firemní logo, produkty apod.)?


Najdou se nějaké „bílé ručníky“ ve smlouvě, které jsou hozeny do ringu a tím zastaví, nebo omezí vaši chuť uspět v podnikání?


Možná jste o těchto věcech až doteď nepřemýšleli, ale ujistěte se předem velmi jasně v tom, co si při uvádění na trh můžete a nemůžete dovolit. Toto je nakonec synonymem toho, jak budete moci vybudovat vaše podnikání.


A vy přece nechcete, aby vám někdo přikazoval jak spustit své podnikání.

 

7. Co vám radí vaše intuice?


Možná jste na začátku spolupráce, možná s firmou spolupracujete delší čas.


Jak na vás působilo co jste viděli a prožili?


Udělala si firma ve vašich očích vizitku důvěryhodnosti?


Co opravdu má, je to jen „něco jako mejdan při skvělé večerní párty“, nebo jde o skutečný potenciál?


Jak je firma vnímána na trhu? Má produkty, o které je a bude zájem, nebo jen zastřešují kompenzační plán?


Jak se firma vyrovnala s využitím internetu, má pro své distributory, jasné postupy ke stavění sítí? Anebo to vše vyřešila jen tím, že má webovou, prezentaci,(která nové zákazníky spíše odrazuje) a e-shop?


Ať tak, či onak, řiďte se svou intuicí, poslouchejte své srdce a mějte v těchto sedmi bodech zcela jasno.


Nevěřte všemu, co píšou, co říkají…


A hlavně, urovnejte si svůj pohled na peníze! Vždyť peníze jsou jen a jen energie!

 

 

 

 

Klikněte zde pro získání kopie návodu, "Jak Žít On-line Život Bez Hranic!" 108 dní GARANCE!


 Máte-li otázky, můžete je napsat zde:
 

Mé otázky na vás, mé jasné doporučení, a mé návody, které HNED TEĎ POTŘEBUJETE, abyste konečně žili nezávislý, svobodný život!!!

 

 • Musí se network marketing dělat „starou neúčinnou cestou“, která odradila tak mnoho lidí, jen tím, že se dělal a pořád dělá špatně?

 

Pořád vám vaši „lídři“ radí: „udělejte si seznam sto známých"… Nebo existují mnohem lepší možnosti?

 

Víte vůbec o tom, že s příchodem internetu se v MLM vytvořily dvě skupiny? 

 1 - nové možnosti - nový směr - úplně jiné postupy

 

 2 - stará „status-quo“ cesta síťového marketingu – staré postupy v MLM

 

Záleží jen na vás, co jste schopni změnit a kterou cestou se vydáte. Buď budete sklízet nabízené plody, nebo soutěžit proti novému směru.

Já bych už nechtěl být v té druhé skupině

 

 •   Chcete své zákazníky „nahánět, neboli lovit, anebo se stát sami lovenými“?

Ukážu vám jak celý proces obrátit.

 

 • Měli byste mít jasně stanovený směr, kam se chcete dostat a proč. Ať se tento směr pro vás stane zábavou a radostí.

 

 • Jen dvě věci vás dělí od úspěchu. Víte, které to jsou?

 

 • "Vaše podnikání nemá co do činění s vaší společností, pro kterou pracujete!"

Ve skutečnosti vám ukážu stručný seznam všeho, na čem vůbec nezáleží:

"Můj výrobek je levnější."

"Můj produkt má vyšší užitkovou hodnotu."

"Můj produkt má každý vitamín a minerál pod sluncem."

"Můj výrobek má patent."

"Můj výrobek je lepší než tvůj." ...bla, bla, bla


 • Co je největším ziskem z network marketingu, z MLM?

Proč jste do tohoto průmyslu vstoupili?

 

 • „Uvědomujete si, že vaše výrobky vám nepostaví vaši síť, vaši downline?“

Chcete příklad, co tím myslím?

 

 • Vytvářet si seznamy vašich sto známých a potom je otravovat voláním a nabízet jim příležitost a produkty.

Ne, opravdu už ne děkuji. Já raději budu cestovat, meditovat a bavit se. Stal jsem se totiž nenasytným studentem, jak se opravdu dělá správně marketing...

 

 • "Jak najít vaše nejlepší vyhlídky, jak najít lidi do vašeho byznysu, nebo lidi, kteří chtějí vaše produkty"?


Nemůžete nabízet, natož prodávat steak vegetariánovi!

Komu by jste měli nabízet váš produkt nebo službu?

 

 • Seznámím vás s modelem: A →B →C Tento model se používá všude v "reálném světě".


95% lidí v odvětví network marketingu začíná s částí C, což je důvod, proč nakonec utratí své těžce vydělané peníze ze své sítě. Průměrná osoba nemůže rychle vytvořit dostatek hotovosti, aby platila za své výdaje, nebo za získávaní potřebných znalostí, natož pak vytvořit permanentní příjem!

Ukážu vám, jak to změnit!

 

 • "Tajemství a psychologie jak uspět v network marketingu.“

 

 • Myslíte si, že odborníci, lídři ve svých oborech, inzerují v novinách: „Hledám lidi na spolupráci!“

Ne. Lídři přitahují lidi k sobě. Ukážu vám, „JAK“!

 

"Nikdo, kdo si koupil vrtačku, ve skutečnosti nechtěl vrtat. Chtěl díru.
Proto, pokud chcete prodávat vrtačky, měli by jste inzerovat informace, jak se dělají díry - Ne informace o vrtačkách!“ 

                                                                                                               Perry Marshall


 

Je zcela jasné, že ti nejvíce vydělávající lídři v network marketingovém průmyslu, jako Randy Gage, Big Al, Robert Allen, Dexter Yeager, Tim Sales, Mike Dillard a v neposlední řadě i já, postavili své úspěchy na informacích, které se naučili mimo MLM odvětví!

Proč?

Protože v MLM, neboli v network marketingu se zaspalo a systém prodeje – stavění sítě, který se v tomto odvětví učí, už dávno neplatí. Proto ti úspěšní hledali informace mimo toto odvětví a naučili se dělat tři věci:

1: Prodávají žhavé informace o tom „jak“

2: Nabízejí a zveřejňují tyto produkty jako první, místo své MLM příležitosti

3: Udržují generické školení

Proč a jak najdete v mém manuálu: Jak Žít On-line Život Bez Hranic? "

 

 • Máte jen dvě možnosti, jak se stát pro jiné znalcem – vůdcem, lídrem:


1: Buď máte excelentní produkt, který umožní udělat“díry“ - to, co lidé opravdu potřebují a chtějí anebo máte ve svém bulletinu – e-zinu informace, které lidé hledají a umožní si naplnit své cíle.

2: Nebo jste alfa vůdcem, který vyškoluje a pomáhá dalším na cestě k dosažení jejich „děr“ – jejich cílů.

„Zapomeňte ne své „skvělé“ produkty, od voňavek, přes frekvenční, nefunkční potravinové doplňky až třeba po slevové karty, a podívejte se, co lidé opravdu potřebují – „fungující systémy“. To je to, co lidi přitahuje a co opravu chtějí.

 

 • Určitě neprodávejte vaše produkty z MLM a vaši MLM příležitost! Obojí jsou jen vaše drahé vrtačky, které vám nepřinesou peníze, takže co vlastně máte prodávat?

 

Co takhle vymyslet skvělé informace o tom, jak úspěšně udělat díru?


Celý návod jak to vše udělat najdete v mém manuálu.

 

 • Lidé se k vám přidají, jen pokud vás vidí jako lídra – vůdce, anebo pokud vidí, že máte skvělý systém, který jim pomůže dosáhnou jejich „díry“, takže budou úspěšní!

Ukažte lidem „JAK a co mají dělat“ a oni se připojí k vašemu podnikání.

 

 • Top internetoví obchodníci vydělávají miliony dolarů prodejem produktů, které nikdy sami nevyrobili.

Ukážu vám, co a jak dělají!

 

 • Mám pro vás finanční doporučení pro váš cash flow.

 

 • Ti s největšími příjmy v našem odvětví prodávají a podporují všechno, ale ne jejich hlavní MLM!

Pokud chcete uspět ve vašem podnikání, tak neváhejte a zjistěte, co vlastně dělají a udělejte to samé!

 

 • Že děláte prezentace každý den, každý týden a kolik jich děláte, jednu, dvě a proč jich neděláte třeba 108 denně?

Že to nejde? Ale jde a já vás naučím jak.

 

To, co já dělám a co učím další zájemce, je přímý prodej přes systém autopilota, který nám přináší příjem, automaticky prodává, vyhledává další lidi na stejné vlně. Snažím se pomoci lidem, které nadchnul network a který ukazujeme další, vyšší stupně bytí na této nádherné planetě.

Vše je postaveno na autopilota!

 

Už dávno jsem ustoupil od staré cesty, která se stále učí v network, nevolám lidem, které bych chtěl zaujmout a ani to nedělají lidé, kteří využívají náš systém.

 

Dělal jsem mnoho prezentací na různých kontinentech a v různých městech, ale ani já nemůžu dělat 108 prezentací denně!

 

Ale automatický systém, který vám nabízím, to dokáže!

 

 • Vytvořte si ropovod, který pro vás pracuje, ať jste vzhůru, nebo spíte!

 

 • Mým cílem je změnit vaše uchazeče na platící zákazníky PRO VÁS s tím, že obě strany vyhrávají.

 

 • I když jste dobří ve sponzorování, tak přesto 95 oslovených ze sta vám řekne „NE“!

 

 • Chcete autopilota pro vaše podnikání, který dělá svou práci bez ohledu na to, co se rozhodnete dělat každý den?

 

 • Chcete být finančně svobodní, mít opravdu postaráno o zdraví a hlavně prevenci a zajímá vás ta pravá duchovní cesta?

 

 • Pokud vás vaší lídři naučili a stále učí zastaralé postupy, které jsou už dávno neúčinné, tak to znamená, že nemáte skutečný marketing na: autopilota.

 

 • Jste unavení z tzv. „krysího závodu?“

Je čas dostat se z toho kola ven. Hned teď. Proč? Protože můžete.

 

 • Znáte rozdíl mezi zásadou a technikou?

 

Technika je vlastně „ trik“. Zásada – princip platí za jakýkoliv okolností!

 • zásada č. 1 - Hledáte, naháníte zákazníky? „tento typ prodeje, stavění vaší sítě je zastaralý. Je mrtvý“.

 

 • zásada č. 2 - „Motivace není Váš skutečný problém!“

 

Kde je váš problém? Co když pro svůj byznys „používáte lopatku a přitom potřebujete bagr“?

 

 • Ještě vás baví role „pouličního prodejce, anebo se chcete stát konzultantem, kterého každý rád vyhledává“?

 

 • zásada č. 3 - Máte webové stránky plnící funkci autopilota: 24/7/365 a to rok co rok?

Autopilot: to není nějaká fantazie, ale doslova nutností.

 

 • Chcete znát 7 LŽÍ, které se běžně používají v odvětví zvané MLM?

 

Tady jsou:

Lež č. 1 – každý je vhodný pro naše produkty a pro náš marketingový systém


Lež č. 2 – my neděláme prodej, jen se o naše výrobky dělíme s lidmi


Lež č. 3 – úplně každý to může dělat, tak nikoho nevynechejte


Lež č. 4 – budeme stavět vaší firmu za vás, vše je pro vás připravené


Lež č. 5 – máme ty nejlepší produkty a odměňovací systém


Lež č. 6 – problém je, že prostě nemáš dostatek víry, proto ti to nefunguje


Lež č. 7 – náš systém je osvědčený a funguje

 

 • zásada č. 4 - 1. Proč bych měl číst nebo poslouchat, co zde máte?

 

 • 2. Proč bych vám měl věřit, co mi říkáte

 

 • 3. Proč bych měl dělat to, co mi nabízíte?

 

 • 4. Proč bych měl jednat nyní?

 

 • Jste připraveni získávat energii peněz velice lehce tou nejjednodušší cestou, jaká kdy byla v historii lidstva?

 

Všechno potřebné najdete v mém manuálu v podobě videí.

 

Seznámím vás jak začít a co potřebujete vědět o Google Adwords!

 

 • Uvědomujete si, že pokud nevíte co to je Google AdWords, nepoužíváte PPC a neumíte využívat SEO, jako by neexistovali?

 

21. století je doba internetu, naučím vás, jak internet využít pro sebe a pro ostatní.

 

 • Skvělé řešení je systém na „autopilota“. Máte chuť se dozvědět více?

 

 • Jak funguje tento svět? JAK TO VŠE VLASTNĚ FUNGUJE, COPAK JE TO VŠE JEN NÁHODA, KTERÁ ZAČALA VELKÝM TŘESKEM BEZ přítomností VĚDOMÍ?!

 

 • Svět už nepotřebuje další vitamíny, další bylinky z nedostupných hor. Co vlastně potřebujeme?

 

 • Vesmír vznikl z velkého třesku, náhodně a jediná inteligence je v nás v lidech?

 

Opravdu tomuto nesmyslu stále věříte?

Já za sebe můžu jasně říci, nebo napsat? :-)

"Že nic nevzniklo NÁHODOU, natož tento skvělý VESMÍR! :-)

Ale o mě přece nejde, že ano? :-)

Takže, co jíní mnohem významnější na toto téma řekli?

 

 • „V celém vesmíru neexistují žádné inteligentní, ani jiné síly. Proto musíme za touto silou vidět uvědomělého inteligentního ducha, který je prazákladem všech hmot. Ne viditelná a pomíjející hmota je realitou, pravdou a skutečností. Jen neviditelný a nesmrtelný duch je to pravé!“

Max Planck

 

 • „ Stejně jako všechny bytosti, je i člověk součástí celku, který nazýváme Vesmírem. Je ohraničen prostorem a časem pouze povrchně. Člověk si myšlenky a pocity vykládá jako něco, co ho dělí od ostatních, ale přitom jde o druh obyčejného optického klamu vědomí.“

Albert Einstein

 

Max Planck, Albert Einstein známí to lidé, že ano?

Klaním se pře těmito velikány, ale přesto mám obrovskou chuť jít ještě mnohem a mnohem dále!

Můj dopis psaný pro vás "při kávičce" má mnohem více záměrů, než vás jen naučit marketingovým dovednostem, které vám zaručí úspěch v MLM odvětví.

Začal jsem tímto směrem, jelikož si jasně uvědomuji, že každý z vás, promiňte každý "z nás" má potřebu "tak nějak se zabezpečit"!

Jelikož si tuto nezbytnou potřebu jasně uvědomuji, tak jsem zvolil "cestu přes MLM odvětví" jako cestu k nalezení "diamantového dolu" pro každého z vás.

Pod pojmem "diamantový důl" nevidím nic jiného, než zajištění příjmů pro každého z vás. MLM odvětví jsem zvolil záměrně, jelikož vím, že toto odvětví může pomoci každému, kdo přijme mé doporučení, jak se, co nejlépe v tomto průmyslu pohybovat. :-)

 

 

Minulost, přítomnost, budoucnost… O co tady vlastně jde? Nabízím vám další video z těch, které můžete získat. Stačí jen kliknout! :)

 

Klikněte zde pro získání kopie návodu, "Jak Žít On-line Život Bez Hranic!"Máte-li otázky, můžete je napsat zde:

 

Nebo dole je chat...

 


 

 (c) 2011 Jozef Gašper. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu z těchto zdrojů je zakázáno bez jejich předchozího písemného souhlasu. Napsal a VYTVOŘIL Jozef Gašper

 

 


 


 


Jak uspět v podnikání, v MLM systémech, v marketingových sítích a hlavně se při tom neztratit na duchovní cestě. Kontakt Jozef Gašper - email: info@tachyon-om.com - Skype: calapepino - mobil: +420 732 630 104