Poslal ho client: revolucevmlm

 

 

 

 

 

 

NEPROPÁSNĚTE on-line podnikání na klíč!

Ano, chci získat devíti denní video semináře právě teď!


Vyplněním následujícího formuláře získáte informační 9 – ti denní školení, které překoná všechny vaše představy o tom, jak se mají budovat velké mezinárodní sítě. Získáte jasné informace a postupy, které vám zaručí úspěch ve vašem podnikatelském životě!

Ale POZOR: Já neslibuji, že budete vydělávat ohromné peníze, chci Vám ukázat jak si vybudovat seznam těch pravých, lidí, které můžete oslovit.

šipka
Jméno:*
E - mail:*
Telefon:
*Povinná pole k vyplnění!
Respektujeme Vaše soukromí, nikdy nikomu nepředáme Vaše údaje mimo systém! NEUZNÁVÁME SPAM!!!

Zadané informace použijeme pouze k odesílání našich školících videí. V každém emailu naleznete link pomocí kterého se můžete z našeho systému odhlásit a všechny Vaše informace budou vymazány.
Může se stát, že se email dostane do Vašeho koše pro spamy, prosím kontrolujte jeden den Váš koš pro spamy. Děkuji!

Otázky, odpovědi, doporučení, návody – to vše na Vás čeká formou videí a textů a hlavně celý tento systém od této úvodní stránky, přes emaily, virtuální kancelář až po provize může pracovat pro Vás a pro Vaši síť a to třeba hned. 


Po zaregistrování dostanete 9ti denní školící videa a to ZCELA ZDARMA!


První video je zcela pro začátečníky a každé další video Vás posune dále a dále. Ukážu Vám, jak využívat internetu a jak si vytvářet seznam svých nových potencionálních spolupracovníků. Tyto videa jsou pro každého, kdo to mysli se svým podnikáním vážně a je jedno v jakém MLM systému jste zapojeni.


Ale POZOR: Já neslibuji, že budete vydělávat ohromné peníze - ta možnost tady existuje - ale vím, že bez těchto informaci se těžko prosadíte v jakémkoliv MLM systému - to vím určité. ;)

Videa Vám odpoví na mnoho otázek a úkaze Vám mnoho možnosti, jako třeba:

  • Musí se network marketing dělat „starou neúčinnou cestou“, která odradila tak mnoho lidí, jen tím, že se dělal a pořád dělá špatně?
  • Pořád vám vaši „lídři“ radí: „udělejte si seznam sto známých"… Nebo existují mnohem lepší možnosti?

Víte vůbec o tom, že s příchodem internetu se v MLM vytvořily dvě skupiny?

  1. nové možnosti - nový směr - úplně jiné postupy
  2. stará „status-quo“ cesta síťového marketingu – staré postupy v MLM

Záleží jen na vás, co jste schopni změnit a kterou cestou se vydáte. Buď budete sklízet nabízené plody, nebo soutěžit proti novému směru.

Já bych už nechtěl být v té druhé skupině…

 

Chcete své zákazníky „nahánět, neboli lovit, anebo se stát sami lovenými“?


Ukážu vám jak celý proces obrátit!

 

Reakce a názory
 

Krásný den netroufla jsem si nikdy do MLM vstoupit v podobě jaké je ale jsem v jednom napůl cesty a myslím že můj přístup bude velmi efektivní po Vašem školení. Díky moc.  

Marcela 

 

Som u Vás temer ¼ roku, videa sú prospešné a nemal som k ním námietku. Raz som sa obrátil na vás keď mi chodili listy, aj po registrácii, ale po vašej odpovedi som to pochopil. Aj vďaka Vám sa mi mlm začína trocha rozbiehať, ako ste sám hovoril, nič nejde rýchlo, chce to len čas a vôľu vydržať, veriť. Semiačko som zasial a keď chcem aby vyrástol z neho strom musím sa oň starať.    

Robert   

 

Děkuji, jsem v kvadrantu "M" a přesto a možná právě proto mi tyto Vaše stránky kamarád ukázal. Veliké díky jemu i Vám.   

 

Musím říct že jste skvělej manager a to vše co jste řekl,tak i tak to přesně vidím já.Tím vším chci říct že moc děkuju a Vaše videa si určitě v budoucnu koupím,jen co se více rozjede podnikání.
     

Jan  

 

Vaše učení je velmi přínosné, ať už jde o zdraví, nebo MLM. Prostudovala jsem mnoho knih o meditacích, uzdravování, ezoterice, a dalším, ale teprve nyní jsem spokojena.     

Svatava